BESPLATNE RADONICE MALIH MODELARA!!!

BESPLATNE RADONICE MALIH MODELARA!!!

modelari3

 

Udruga za tehničku kulturu „INOVATIC“ ovu subotu (24.09.) organizira besplatnu radionicu iz MODELARSTVA za osnovnoškolce uzrasta od 4. do 8. razreda. Učenici će imati priliku modelirati i obrađivati drvo pomoću UNIMATA, trenutno najpopularnijim tehničkim strojem za modeliranje. Uporabna tehnička tvorevina koju će učenici izrađivati na radionici je drveni stalak za mobitele kojeg će na kraju naravno i ponijeti doma. Potaknimo našu kreativnost i stvaralaštvo te se prijavite na sudjelovanje u radionici u kojoj ćemo imati pune ruke posla i odličnu atmosferu.

Radionica će se održati u prostorima udruge na Prirodoslovno – matematičkom fakultetu –Split u terminu od 09:00 – 11:30. Kotizacija radionice iznosi 30,00 kn te pokriva isključivo troškove materijala za izradu tehničke tvorevine „Stalak za mobitel“. Prijavu napravite putem naše prijavne forme.

Prijave su ograničene!!.

 

Forma za prijavu:

Something went wrong when trying to display this form.