POČELI UPISI U LEGO MINDSTORMS EDUKACIJE!

lego_upisi

Otvoreni su upisi za osnovnoškolce u nove grupe edukacija iz LEGO Mindstorms robota. Upisani članovi će proći kroz program robotike od 70 školskih sati u ovoj školskoj godini te u vodstvu profesora i edukatora imati priliku na praktičnim vježbama sastavljati robote i programirati da izvršavaju razne problemske zadatke. Grupe će biti sastavljene od maksimalno 15 učenika u moderno opremljenim učionicama. Svaki učenik će raditi u paru i imat će na raspolaganju po jedan set Lego Mindstorms robota. Učenici će također imati priliku sudjelovati na robotičkim natjecanjima, ligama i raznim smotrama.

Raspored održavanja edukacija možete pogledati ovdje:

SRI

PET

SUB

17:30 – 19:00 (VDS) Grupa A

16:30 – 18:00 (NDS) Grupa B

10:30 – 12:00 (NDS) Grupa C

16:30 – 18:00 (VDS) Grupa D

• DS – niža dobna skupina (1.-4. razred)
  • VDS – viša dobna skupina (5.-8. razred)
  • Grupe će se puniti prema redoslijedu upisa.
  • Članarina je obavezna i financijski pokriva isključivo materijalna i potrošna sredstva nužna za uspješno održavanje edukacija tokom školske godine.
  • Upisi će se vršiti u prostoriji Udruge  na Prirodoslovno – matematičkom fakultetu – Split, 1. kat, učionica B1-7, na adresi Ruđera Boškovića 33.

Termini upisa su:

• subota, 17.09.  10h -12h
  • ponedjeljak 19.09. 10h – 12h,
  • utorak 20.09. 10h – 12h

Za sve dodatne upite pišite nam na mail adresu: udruga.inovatic@gmail.com