UPISI U ŠKOLU AUTOMATIKE

UPISI U ŠKOLU AUTOMATIKE

facecoverarduinoupisi

Udruga INOVATIC organizira Školu AUTOMATIKE koja će se održavati u prostorima udruge na PMF-u. Cilj Škole Automatike je uvesti učenike već od mladih dana u trenutno najpopularniju i traženu tehničku disciplinu. Automatika dobiva sve veću popularnost među mladima jer na jednostavan način ujedinjuje programiranje, elektroniku i robotiku u jedno. Školu Automatike će učenici proučavati kroz ARDUINO mikrokontrolere koji su planetarnu popularnost stekli među učenicima, studentima, hobistima i profesionalcima. Škola će se održavati tokom školske godine u blok satu tjedno po dogovorenim terminima. Za sve informacije kontaktirajte nas preko našeg službenog maila: udruga.inovatic@gmail.com. Prijave izvršite preko web forme na stranici.

Forma za upis