Pogledajte promotivni video Udruge za robotiku “Inovatic”;

Udruga za robotiku “Inovatic”, skraćeno  Udruga “Inovatic” je osnovana 2014. g. u svrhu edukacije u području modernih tehničkih disciplina, prvenstveno robotike, automatike i programiranja. Robotika i automatika su danas dosegle razinu financijske pristupačnosti te svojom učinkovitošću i brzinom realizacije postaju izuzetan didaktički alat i sve popularnija je među mladima.

Udruga “Inovatic” djeluje aktivno na Prirodoslovno matematičkom fakultetu u Splitu (PMF-Split), odjel Politehnike, na adresi Ul. Ruđera Boškovića 33.

Koristimo moderno opremljene učionice gdje učenici pod stalnim nadzorom profesora i mentora razvijaju svoje vještine, umijeća i kompetencije na modernim tehničkim alatima i pomagalima.

Predsjednik Udruge “Inovatic”: Jozo Pivac, prof. inf. i tehničke kulture

Tajnica Udruge “Inovatic”: Snježana Pivac, dipl. učiteljica