Prijava za pohađanje edukacija iz robotike i programiranja

Organiziramo vanškolsku aktivnost “Robotika i programiranje” za osnovnoškolce tijekom cijele školske godine.

Koristimo atraktivne i primjenjivije edukacijske alate iz robotike poput Lego Mindstorms Ev3, Lego WeDo, mBot, micro:bit, arduino i sl.

Učenici rade u malim grupama (do 9 učenika u grupi) gdje svaki učenik ima pripadajući laptop ili tablet te set za robotiku.

Radionice se održavaju tijekom cijele nastavne godine, jednom tjedno po blok školski sat ili manje ovisno o programu i uzrastu.

Cijena mjesečne članarine iznosi 180 kn za jedno dijete i 300 kn za dvoje djece.

Za motivirane i nadarene učenike organiziramo odlazak na razna natjecanja iz robotike te provodimo školska natjecanja iz tehničke kulture u kategoriji robotike i automatike.

Ukoliko ti izazov predstavlja stvarati i dizajnirati razne uporabne i kreativne tehnološke tvorevine te iste programirati da obavljaju razne korisne zadatke prijavi se putem dolje navedene forme i predbilježi se za svoje mjesto malog robo inženjera u našoj udruzi!

Za sva dodatna pitanja slobodno nam pišite na mail adresu: udruga.inovatic@gmail.com ili nas kontaktirajte na 0958838780

Prijavi se;

Pogledajte promotivni video Udruge za robotiku “Inovatic”;