Proljetne radionice 6.4. – 8.4.2021.

Povodom nadolazećih proljetnih praznika organiziramo za osnovnoškolce kreativne radionice iz robotike i programiranja.

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane učenike da se prijave na radionice te učeći kroz igru ovladaju novim znanjima i vještinama.

Radionice za mlađu dobnu skupinu (6-9 g.) će se održati na adresi Velebitska 32 (Plava zgrada), a starija dobna skupina (10-14 g.) na Prirodoslovno matematičkom fakultetu Split, adresa Ruđera Boškovića 33. Više o našim lokacijama možete pogledati OVDJE.

Tema ovogodišnjih proljetnih radionica je “Robo bojač”: robot kojeg će polaznici radionica složiti i programirati da samostalno ukrašava uskršnje pisanice. Svakom učeniku ćemo osigurati dovoljan broj pisanica koje će na kraju radionica moći ponijete sa sobom za uspomenu 🙂

Na radionicama će učenici koristiti Lego WeDo 2.0 i Lego Mindstorms EV3 lego komplete, zavisno o uzrastu polaznika. Robote će polaznici preko tableta ili laptopa programirati te pokretati da obavljaju razne zadatke (nije potrebo predznanje).

Video prikaz “Mindstorms Robo bojača” na djelu:

Video prikaz “WeDo Robo bojača” na djelu:

Radionice su namijenjene učenicima uzrasta 6 – 14 god, a biti će podijeljeni u dvije skupine:
Mlađi:
6-9 g. (Lego Wedo 2.0 program)
Stariji: 10-14 g. (Lego Mindstorms Ev3 program)
*Dijete sa 9 g. koje je već pohađalo program Lego WeDo 2.0 se može prijaviti na Lego Mindstorms Ev3 program ukoliko pokazuje interes.

Cijena kotizacije za sudjelovanje na radionicama iznosi 400 kn po djetetu.
Za svakog sljedećeg brata ili sestru osiguravamo popust 100 kn.
Također osiguravamo popust od 100 kn za naše stalne članove.

Radionice će trajati od 6. travnja do 8. travnja 2021., ukupno tri dana po dva školska sata dnevno.

Broj mjesta unutar grupa je ograničen na šest učenika za mlađu dob i osam učenika za stariju dob. Svakog prijavljenog učenika će čekati spreman komplet za robotiku i radno mjesto sa dovoljnim prostorom i sigurnim razmakom.

Slobodne termine grupa možete pogledati i odabrati unutar forme za prijavu!

Za sva dodatna pitanja slobodna nas kontaktirajte na 099 393 6993 ili putem mail-a: info@udruga-inovatic.hr

Prijavi se i osiguraj svoje mjesto na radionicama: