Završetak izvanškolske aktivnosti 2020./2021.

Završetak izvanškolske aktivnosti 2020./2021.

Sa datumom 30. lipnja 2021. smo uspješno završili izvanškolsku aktivnost robotike u ovoj školskoj godini. Veliko nam je zadovoljstvo da je usprkos pandemiji preko 250 djece uspješno završilo izvanškolsku aktivnost u ovoj školskoj godini te zasluženo dobili diplome. Čestitamo svim našim članovima koji su vrijedno i marljivo radili ovu godinu te se veselimo novoj školskoj godini u kojoj ćemo pripremiti nove projekte i robote u kojima se nadamo da će naši mladi članovi uživati.

Hvala studentima Pmf-a i našim vrijednim predavačima (Marko Janjiš, Slavica Jurčević, Zvonimir Zubić, Anđela Bazina, Bruno Bešlić, Tina Vicković i Jozo Pivac) što su vrijedno i nesebično cijelu školsku godinu dijelili svoje znanje i trudili se u radu sa našim mladim članovima.

Hvala Gradu Splitu i Hrvatskom robotičkom savezu koji nas podržavaju i sufinanciraju u dijelu provedbe naših izvanškolskih aktivnosti.

Galerija slika: