Proljetna škola Lego robotike 2017.

Proljetna škola Lego robotike 2017.

Kako nam se bliže uskrsni praznici za vrijeme kojih sudjelujemo u brojnim slavljima i inspirirani smo raznim aktivnostima i udruga Inovatic je za vas pripremila zanimljive i kreativne aktivnosti. Najistaknutija aktivnost je zasigurno bojanje uskrsnih jaja, koja se uređuju različitim, često vrlo detaljnim i ukrašenim uzorcima.

Inspirirani nadolazećim uskrsnim blagdanima za vas smo pripremili radionice u kojima ćete imati priliku pomoću Lego Mindstorms EV3 kompleta napraviti automatskog dekoracijskog robota te ga programirati da na što kreativniji način oboji uskrsna jaja.

Radionice su namijenjene učenicima osnovnih škola.

Radionice će se održati na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu – Split, u prostoru Udruge Inovatic, na adresi Ruđera Boškovića 33, u terminu od 18.04.2017. do 20.04.2017 u vremenu od 9:00h do 11:00h.