Zimska škola Lego robotike 2017.

Zimska škola Lego robotike 2017.

Pozivamo sve osnovnoškolce koji vole slagati LEGO kockice i ROBOTIKA im predstavlja izazov da se prijave na Zimsku školu LEGO robotike.  Učenici će imati priliku slagati lego konstrukcije božićnih saonica, Djeda Božićnjaka i druge slične božićne konstrukcije koje će zatim programirati pomoću računala da izvršavaju određene zadatke i izazove poput vožnje saonica po snježnoj stazi uz razne prepreke, nebi li Djed Božićnjak što prije došao do cilja sa darovima. Udruga INOVATIC će naposljetku organizirati natjecanje gdje će najspretnije i najsretnije nagraditi određenim prigodnim darovima. Učenici će raditi u paru te svaki par će imati svoje računalo i LEGO opremu. Voditelji radionice su profesori Jozo Pivac i Goran Samardžić.
Radionica će se održati u prostoru Udruge INOVATIC na splitskom PMF-u  u periodu od 02. siječnja do 05. siječnja 2017. g u teminima od 17:00h do 19:00h. Broj prijava je ograničen. Cijena kotizacije za radionicu iznosi 250 kn. Prijavu za radionicu ispunite putem dolje navedene prijavne forme.

Prijave zatvorene zbog ograničenog broja prijava!

Forma za prijavu