Osvojeno 2. mjesto na županijskom ROBOKUP-u 2022.

Osvojeno 2. mjesto na županijskom ROBOKUP-u 2022.

Na splitskom Pmf-u, je održana županijska razina natjecanja ROBOKUP 2022. – natjecanje iz elementarne robotike. Organizatori su bili Zajednica tehničke kulture grada Splita i Udruga za robotiku „Inovatic“. Natjecanju je pristupilo šest ekipa (17 učenika) iz osnovnih škola i udruga s područja Trogira, Splita i Ciste Velike.

Prva dva mjesta direktno su se plasirala na državnu razinu natjecanja, a veliko nam je zadovoljstvo što je jedna od tih ekipa upravo naša – Inovatic 2.

Čestitamo Lori Bavčević, Ivanu Tabaku i Mislavu Barčotu, kao i njihovom mentoru Jozi Pivcu na sjajnom drugom mjestu i plasmanu na DRŽAVNU RAZINU NATJECANJA koja će se održati od 13. do 15. svibnja 2022. u Stubičkim Toplicama.

Svim mentorima i učenicima koji su pristupili natjecanju čestitamo na sudjelovanju, a ekipama koje su se plasirale želimo svu sreću na državnoj razini 15. Robokupa.